PostWysłany: Nie 10:00, 16 Lis 2008    Temat postu: Super League - ogólnie

Komentujemy wydarzenia w lidze greckiej

Vazelos

Posty: 30

PostWysłany: Nie 21:14, 30 Lis 2008    Temat postu:

Po tym co zobaczyłem w meczu Osfp-Panionios jestem świadomy tego, że dogonienie thrylos w tej formie jest poza zasięgiem. Na każdej pozycji mają równorzędnego zmiennika, w trzech ostatnich meczach (2 liga + 1 uefa) ich bilans to 12-2... No i jest to zajebisty powód do zmartwień Sad My się potykamy, powiedzmy sobie szczerze, z patałachami a oni jadą z każdym jak chcą. No ale dość już o nich...
Rywal zza miedzy robi także niezłe numery - mam na myśli AEK, na 12 meczy 8 remisów Smile
Co do następnej kolejki to jeśli Olympiakos, PAOK i AEK nie pokonają swych rywali to sprawią duuuże niespodzianki no a my gramy na niełatwym terenie w Xanthi, z drużyną która w tym sezonie przegrała tylko raz (u siebie 0-1 z thrylos) ale z przebiegu meczu zasłużyli na remis bo kilka razy poważnie naruszyli strefę obronną Oly.

Wazelos1975

Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 9

Skąd: Athens

PostWysłany: Nie 0:46, 07 Gru 2008    Temat postu:

Xanthi-PAO 1-2.Wygrany choc ciężki mecz na dodatek 30 minut drugiej polowy graliśmy w osłabieniu gdy z boiska został usunięty Σαριέγκι po otrzymaniu 2 żółtej kartki.Zwycięskiego gola w 83 minucie zdobył Άντε Ρουκάβινα który pojawił sie na boisku w 60 minucie zmieniając Μάντζιοςa.
Teraz czekamy do wtorku i meczu PAO- Ανόρθωση Αμμοχώστου w Champions League.Wystarczy remis aby awansować dalej!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.pao.fora.pl Strona Główna -> Piłka nożna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)